Zadaszenia Tarasowe

Odmień z nami swój taras

ZADASZENIA TARASOWE

Zadaszenia tarasowe to konstrukcje mające na celu zapewnić ochronę przed deszczem, słońcem i innymi warunkami atmosferycznymi, umożliwiając jednocześnie korzystanie z tarasu przez większą część roku. Mogą one przybierać różne formy, od ręcznych zadaszeń materiałowych, aż po bardziej skomplikowane, wielofunkcyjne konstrukcje.

Dzięki zadaszeniom tarasowym od WAKO stworzysz w swoim domu wyjątkową i funkcjonalną strefę relaksu, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb. Nastrojowe oświetlenie czy obracane lamele dachowe, które aktywujesz jednym kliknięciem pilota sprawiają, że użytkowanie przydomowej przestrzeni będzie łatwe i przyjemne. Aluminiowa konstrukcja oraz najwyższej jakości materiały pozwolą Ci cieszyć się pergolą bez konieczności stosowania uciążliwych zabiegów konserwacyjnych.

Budowa zadaszeń tarasowych

Zadaszenia tarasowe to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń tarasu, dostarczając jednocześnie ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Różnorodność materiałów i opcji konstrukcyjnych sprawia, że można dostosować je do różnych stylów architektonicznych i indywidualnych preferencji klientów.

Konstrukcja Nośna

Podstawowym elementem każdego zadaszenia tarasowego jest solidna aluminiowa konstrukcja nośna, której kształt możemy dostosować do preferencji klienta oraz specyfiki miejsca, gdzie ma zostać zainstalowane.

Pokrycie Dachowe

Pokrycie dachowe pełni kluczową rolę w ochronie przed warunkami atmosferycznymi. Mogą to być wodoszczelne poszycia materiałowe, aluminiowe lamele lub szklane panele, które zapewniają naturalne światło, a jednocześnie chronią przed deszczem.

Elementy Opcjonalne

Posiadasz już pergolę, którą chcesz tylko zadaszyć? Zamontujemy dla Ciebie moduł dachowy do istniejącej konstrukcji: drewnianej, stalowej, betonowej lub aluminiowej.

Pergola lamelowa

Dodatkowa przestrzeń w Twoim domu!

Zastosowanie zadaszeń tarasowych

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że uporczywa pogoda pokrzyżowała Twoje plany na spędzenie czasu na tarasie?
Być może miała to być wolna chwila na świeżym powietrzu z książką, spotkanie z przyjaciółmi lub zabawa z dziećmi? Pergola to ochrona, która pozwoli Ci cieszyć się tarasem nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Przydomowy relaks

Zadaszenia tarasowe tworzą przytulne miejsce do relaksu, czytania książki czy spożywania posiłków na świeżym powietrzu.

Przestrzeń do spotkań

Tarasy zadaszone stanowią doskonałe miejsce do organizacji spotkań rodzinnych, przyjęć czy grilla. Ochrona przed deszczem sprawia, że imprezy mogą odbywać się bez względu na pogodę.

Restauracje i kawiarnie

W miejscach publicznych, takich jak restauracje czy kawiarnie, zadaszenia tarasowe umożliwiają obsługę gości przez większą część roku, co przekłada się na zwiększenie przychodów.

Przestrzeń do pracy

Coraz więcej osób docenia korzyści pracy zdalnej. Zadaszenia tarasowe mogą stanowić idealne miejsce do pracy na świeżym powietrzu, łącząc komfort z efektywnością.

Pergola lamelowa

Pełna gama akcesoriów dodatkowych

Stwórz wyjątkową i funkcjonalną strefę relaksu, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb. Nastrojowe oświetlenie i obracane lamele dachowe, które aktywujesz jednym kliknięciem pilota sprawiają, że użytkowanie przydomowej przestrzeni nigdy nie było łatwiejsze. Aluminiowa konstrukcja oraz najwyższej jakości materiały pozwolą Ci cieszyć się pergolą bez konieczności stosowania uciążliwych zabiegów konserwacyjnych.

Szanowni Państwo

Od dnia 02.04.2024
wydłużamy godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu:

Szanowni Państwo

W dniach
29.01 - 02.02.2024
nasz showroom będzie nieczynny

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu: