Współpraca Sponsorska

Chcemy dzielić się z Wami pasją do sportu, muzyki i sztuki.
Dumnie wspieramy liczne aktywności i inicjatywy sportowe.
W ten sposób zwiększamy rozpoznawalność marki oraz budujemy trwałe i wartościowe relacje.

Wybrzeże Gdańsk

Wybrzeże Gdańsk – polski męski klub piłki ręcznej, powstały w 1951 w Gdańsku jako sekcja tamtejszej Gwardii (przekształconej w 1957 w GKS Wybrzeże). W 2003 zespół szczypiornistów przekazano do AZS-AWFiS Gdańsk. Klub reaktywowano w 2010 jako niezależne stowarzyszenie; w latach 2011–2012 nosił on nazwę Spójnia Wybrzeże Gdańsk. Dziesięciokrotny mistrz Polski i dwukrotny finalista Pucharu Europy (1986 i 1987).

Klub został reaktywowany w 2010. W 2011 Wybrzeże porozumiało się z władzami AWFiS w Gdańsku, które udostępniły mu swoją halę do odbywania treningów i rozgrywania meczów, zmieniono nazwę klubu na Spójnia Wybrzeże Gdańsk, aby podkreślić, że do reaktywacji zespołu przyczyniły się także osoby ze środowiska nieistniejącej Spójni Gdańsk. Latem 2012 podjęto decyzję o powrocie do nazwy Wybrzeże Gdańsk.

Czarek Szulwach

Cezary Szulwach - zawodnik Biegów Przeszkodowych i Ninja. Już od 2020 roku aktywnie trenuje, startuje a przede wszystkim spełnia się w tym co robi. Pasją do aktywności zarazili go rodzice, którzy od najmłodszych lat zaszczepili we nim zajawkę do ruchu na świeżym powietrzu.

Co uważa za najważniejsze podczas wieloletniej przygody ze sportem? Najbardziej docenia progres jaki wypracował przez te wszystkie lata. Od siedmio letniego Czarusia bawiącego się na świeżym powietrzu, aż po vice-mistrza Europy czy Świata OCR w kategorii Junior. Od 2023 roku stał się ambasadorem naszej marki. Z ekscytacją czeka na kolejny sezon i czekające na niego wyzwania.

Adventure Park

Niezwykłe miejsce dla nieprzeciętnych ludzi. Stworzone przez pasjonatów mocnych wrażeń, ludzi kochających wypoczynek i sporty na wolnym powietrzu. Nie bojących się ciekawych nowych wyzwań i przygód. Specjalnie dla Was na dawnym torze motocrossowym wśród pięknego lasu z widokiem na Zatokę Gdańską zostały przygotowane niezliczone atrakcje.

Adventure Park jest miejscem gdzie każdy znajdzie przygodę dla siebie. Rozległy teren, profesjonalnie przygotowany do realizacji najróżniejszych aktywności i sportów daje duży wybór atrakcji. Szeroka oferta pozwala na realizację zarówno małych jak i dużych imprez firmowych, pikników rodzinnych jak i imprez indywidualnych.

SPONSORING

Wywiad:
Czarek Szulwach

Szanowni Państwo

Od dnia 02.04.2024
wydłużamy godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu:

Szanowni Państwo

W dniach
29.01 - 02.02.2024
nasz showroom będzie nieczynny

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu: