O nas

POZNAJ NAS LEPIEJ

Powiększymy twoją przestrzeń !

WAKO to rodzinna firma z ponad 25 letnim doświadczeniem co stawia nas w pozycji lidera w tematyce osłon okiennych i tarasowych. Naszą codziennością jest zamiana waszych marzeń w gotowe rozwiązania.

JESTEŚMY TU DLA WAS

Rozwój WAKO to odpowiedź na rosnące zainteresowanie i zapotrzebowanie na najwyższą jakość usług. Nasza oferta jest precyzyjnie i staranie dobrana do panujących trendów wzorniczych, a wyznacznikiem jakości instalowanych przez nas produktów jest zarówno ZADOWOLENIE klientów oraz posiadane atesty i certyfikaty.

Co najważniejsze – robimy to z PASJI, dlatego zaproś nas do siebie, a my zadbamy o Twoje okna, o Twój taras, a Ty zakochasz się w naszych produktach i razem spełnimy Twoje marzenia.

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarancja jakości

Gwarancja terminowości

Gwarancja uczciwości

MIEJSCE PEŁNE INSPIRACJI

Najnowocześniejszy showroom w Polsce

Showroom WAKO, to jedyny zewnętrzny obiekt w Polsce w temacie ekspozycji zadaszeń tarasowych i ogrodowych, które można zobaczyć na „żywo” a nie tylko w katalogu.

W komfortowych warunkach można poznać szczegóły ich konstrukcji, przetestować wszystkie funkcje, sprawdzić, jak działają automatyczne sterowanie, jak zmienia się nastrój, w zależności od wyboru oświetlenia. I wyobrazić sobie własny taras pod pergolą. WAKO pomoże zaprojektować go w szczegółach i zrealizujemy projekt, dając gwarancję najwyższej jakości, ale to nie wszystko….

Szanowni Państwo

Od dnia 02.04.2024
wydłużamy godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu:

Szanowni Państwo

W dniach
29.01 - 02.02.2024
nasz showroom będzie nieczynny

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu: